www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За параноята в този сайт


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За параноята в този сайт
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Параноята е психично състояние, характеризиращо се с повишена тревожност и ирационален страх; нерядко със следи на налудност за преследване и/или придружено от вяра в конспирация. В медицината терминът може да означава психично заболяване, характеризиращо се със специфична система от илюзии, без нарушения на когнитивните функции.

Приликата с действителни лица е случайна! Ако някой все пак се е припознал, нека да се замисли дали мястото му е тук, защото според мен един истински ВОЙН неможе да бъде ПАРАНОИК...!!! Сега се страхувате от точки и удивителни! Скоро ще започнете да се страхувате и от буквите..!!! Накрая ще развиете параноя от собствения си език и кръв!!! И ПОРАДИ ЩО ЩЕ СЕ НАРИЧАТЕ БЪЛГАРИ..?!!! НЛП съществува, но това не е причина да се самоизяждаме в догатки и предположения! Всяко нещо, което не ни убива, ни прави по-силни!!! Затова сме оцелели като нация! Всичко останало е хленч...

На всички засегнати, предварително няма да се извиня!
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Мдааа има един лек срещу параноята - врачанският музервлък !!!
Казвам ти 90 % истината за мен , и ти се пързалящ по-надолнището на останалите 10 % - ПАРАНОЯ. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Например казвам , че на 37 год съм бил републикански шампион по гръб-50 м. т.е. през 1987 г.
Но тува не ми попречи през същата год., на едно муждународно състезание в Братислава , последната при жените ... едно маце от Полша да ме бие с близо 20 секунди(за гедерейката не гувора - поне с 30 сек. е била пред мен!?!?!?) ????? smil4334aa44c7e89.gif
Аре сига кажете къде са останалите 10 -те % истина !!!!
Блаже


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Истината Блаже, особенно онези 10 процента за които говориш е там където ни се иска да я видим! Струва ми се, че основния ни проблем е, че всеки си мисли, че е открил топлата вода, като в същото време е хванал Господ за "шлифера"..?!! Като в твоя пример. Това че си национален шампион по гръб за мъже, не значи, че си абсолютен шампион по плуване въобще... Любопитен съм как щяха да реагират някои съфорумци, ако можех да си пиша постовете на Глаголица..?!!! Много егоцентризъм се е натрупал тука за последния месец и половина... Шизофрения също (параноята е вид шизофрения)!!! Откакто на Елтимир му спряха нета, свободните съчинения на тема "конспирация" излязоха от всякакъв контрол... Само, че за разлика от "ловците на вещици" които ги сърбят ръцете да си спретнат някоя "кладичка" за да "раздвижат малко форума", Елтимир разполага с огромн брой преки и косвени доказателства в защита не тезите си (случая ЛЕМС, примерно)... Ще съм любопитен да прочета коментарите му относно доста глупости исписани тук докато го нямаше...
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Парадокс - 10 % истина е че съм шампион за инвалиди ! Но това поне в моите очи не прави моите победи по малоценни от тия на здравите !
Това че една полякина ме бие с близо 20 сек. на 50 м. гръб показва едно , че това момиче се е живяла наравно с здравите , не е минала през моите унижения и т.н.При нас до 1983 г. , нямаше съюз на инвалидете освен този на слепите и глухите? Защото такъв нямало във великия Съветски съюз и тем пудобни глюпости!!!
Сега за протокола , ако имаш възможност в ЛБ ми дай адреса на Елтимир-молбата се отнаса и към другите съфорумци! Писах на една -две ЛБ за неговия адрес но не ми беше отговорено.
Така , че ако можеш прати ми неговият адрес.
Блаже


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
pitbull
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



QUOTE (blag009 @ Jul 3 2007, 06:30 PM)
Парадокс - 10 % истина е че съм шампион за инвалиди ! Но това поне в моите очи не прави моите победи по малоценни от тия на здравите !
Това че една полякина ме бие с близо 20 сек. на 50 м. гръб показва едно , че това момиче се е живяла наравно с здравите , не е минала през моите унижения и т.н.При нас до 1983 г. , нямаше съюз на инвалидете освен този на слепите и глухите? Защото такъв нямало във великия Съветски съюз и тем пудобни глюпости!!!
Сега за протокола , ако имаш възможност в ЛБ ми дай адреса на Елтимир-молбата се отнаса и към другите съфорумци! Писах на една -две ЛБ за неговия адрес но не ми беше отговорено.
Така , че ако можеш прати ми неговият адрес.
Блаже

Ближе, що ми се струва, че ти беше този, който агитираше за амнистия на агентите на ДС! Що ми се струва, че ти беше този, който отричаше лемс! Май ти беше и този, който отрече палежа срещу семейството на Елтимир и то в темата за лемс.., а..?
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Пропуснах за Лемс . Познавам я лично и ако имам възможност по някакъв начин тази жена да работи за мен , изобщо няма да ми пука дали е агент и т.н.!!! За мен е важно , след като работи съгласно законите на страната, тя шъ е приемлива да работи за мен!!!
Другото е от лукавия !!!!!
ПП.Обърни внимание , над 80 % от писанията против Лемс са на сексуална пубертетска основа smil4334a6f863501.gif !!!! Сори брато, но това няма нищо общо с нормалното общуване м/у хората!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (pitbull @ Jul 3 2007, 06:42 PM)
QUOTE (blag009 @ Jul 3 2007, 06:30 PM)
Парадокс - 10 % истина е че съм шампион за инвалиди ! Но това поне в моите очи не прави моите победи по малоценни от тия на здравите !
Това че една полякина ме бие с близо 20 сек. на 50 м. гръб показва едно , че това момиче се е живяла наравно с здравите , не е минала през моите унижения и т.н.При нас до 1983 г. , нямаше съюз на инвалидете освен този на слепите и глухите? Защото такъв нямало във великия Съветски съюз и тем пудобни глюпости!!!
Сега за протокола , ако имаш възможност в ЛБ ми дай адреса на Елтимир-молбата се отнаса и към другите съфорумци! Писах на една -две ЛБ за неговия адрес но не ми беше отговорено.
Така , че ако можеш прати ми неговият адрес.
Блаже

Ближе, що ми се струва, че ти беше този, който агитираше за амнистия на агентите на ДС! Що ми се струва, че ти беше този, който отричаше лемс! Май ти беше и този, който отрече палежа срещу семейството на Елтимир и то в темата за лемс.., а..?

Питбулче пудред шъ ти окна:
Ближе, що ми се струва, че ти беше този, който агитираше за амнистия на агентите на ДС!
-Кво си разбрал за агентите от мен не знам ? Но за протокола - нима агентите на тайните полиции на соц.лагера плюс КГБ за Литва,Латвия и Естония са били по-милостиви от нашите ?
Е ... къде са те сега , къде сме ние след 18 год.НЕУМОРНА БУРБА С ТЯХ ?
Развивал съм тезата , подобно на испанците - историците да се разправат при тяф с Франко , при нас с комунягите!


Що ми се струва, че ти беше този, който отричаше лемс!
-За да съм пределно ясен ... хич не ми пука от ВАШИТЕ сексуални намерения към Лемс(прочети кво сте писали) ???Лемс я уважавам като човек който лично познавам.Тува че някой казва че е ченге , не е мой проблем!

Май ти беше и този, който отрече палежа срещу семейството на Елтимир и то в темата за лемс.., а..?
-Нещо пак бъркаш ??? Прочети точно кво съм писал за Елтимир , във връзка с палежа на неговият дом!

Това че чадо питбулче !!!
Блаже
ПП.Шъ вида дали мога да намера репликата за палежа на Елтимир !



--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Парадокс,ако наистина си Войн на Тангра не би трябвало да участваш в чифутски игри!
Нямам параноя...!!!
Не ме питай само какви...!!!
Ти знаеш...!!!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (antijew @ Jul 3 2007, 09:37 PM)
Парадокс,ако наистина си Войн на Тангра не би трябвало да участваш в чифутски игри!
Не ме питай само какви...!!!
Ти знаеш...!!!

Е няма как да не те питам...!!!
Я кажи в какви чифутски игри играя..?!!!
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Jul 3 2007, 09:39 PM)
QUOTE (antijew @ Jul 3 2007, 09:37 PM)
Парадокс,ако наистина си Войн на Тангра не би трябвало да участваш в чифутски игри!
Не ме питай само какви...!!!
Ти знаеш...!!!

Е няма как да не те питам...!!!
Я кажи в какви чифутски игри играя..?!!!

Помисли си.
Казах да не ме питаш.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020